Ordinace v růžové zahradě 2 (Zdroj: TV Nova ) 6x FOTO

Do Ordinace naskočila Marika Šoposká. Čekal ji ostrý střet se Zlatou Adamovskou!

Jestli si Běla Valšíková (Zlata Adamovská) myslela, že už ji v životě nemůže nic překvapit, mýlila se. Jedno velké překvapení ji v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 čekalo. Do Kamenice přijíždí snoubenka jejího exmanžela Eduarda Valšíka (Petr Štěpánek), mladinká lékařka Brigita Mrázková (Marika Šoposká). Tohle bude Běla ještě dlouho rozdýchávat…

Je mladá, je půvabná, plná elánu i ztřeštěných nápadů. Nosí pečlivě nadělané lokny, podpatky a čivavu v kabelce. Taková je mladá lékařka Brigita Mrázková, které nikdo neřekne jinak než Bibi. A ani třicetiletý věkový rozdíl není na překážku její lásce k uznávanému docentovi Valšíkovi.

„Bibi je spontánní, trochu naivní a každopádně hodně pozitivní. Možná na první pohled působí jednoduše, ale je to lékařka a právě díky svému přístupu to s dětmi umí. Se všemi vychází dobře, až na Bělu, s tou to bude trošku komplikovanější,“ nastínila Marika Šoposká, která natáčení seriálu zvládá i s péčí o takřka dvouletého synka Benedikta.

„Jsem ráda, že mám možnost si odskočit za prací, než být jen doma s malým. Někdy to je divoké, neříkám, že ne, časově skloubit i s manželovým harmonogramem. Každý týden sedíme hodinu u diářů, ale máme babičku i chůvu, tak to zvládáme,“ prozradila mladá herečka.

Zatímco doma má oporu v manželovi a rodičích, před kamerami ji drží ostřílení herečtí kolegové.

„Natáčení Ordinace je specifické a s filmem se srovnat asi nedá. Točí se denně mnohem více obrazů, takže je to slušný tréning mozku a paměti. Pro mě to tempo bylo zezačátku šok, ale Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem ke mně byli vstřícní,“ dodala Šoposká. 

Spolupráci s ní si pochvalují i oni. „Marika Šoposká, která Bibi hraje, je moc šikovné a milé děvče. Působí ještě mladším dojmem, než by měla hrát, což je samo o sobě takový paradox, že se mi to moc líbí,“ baví se Štěpánek.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.  

8. 2. 2017 16:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.