Ordinace v růžové zahradě 2 (Zdroj: TV Nova ) 4x FOTO

Do Ordinace v růžové zahradě 2 vstupuje Miroslav Etzler. Rytíř na bílém koni to tedy nebude. Co ho čeká?

S osudy seriálových hrdinů Ordinace v růžové zahradě 2 zamává nová postava. Cestu z Brna do Kamenice totiž už dnes večer váží MUDr. Karel Rytíř, charismatický, sebevědomý muž a předně schopný lékař – internista. Role jako na míru ušitá Miroslavu Etzlerovi!

Z téhle návštěvy u Mázlových rozhodně nadšení nebudou. Bývalý manžel Aleny Rytířové (Michaela Badinková), současné velké lásky Čestmíra Mázla (Petr Rychlý), jim totiž už tak složitou rodinnou situaci ještě o něco opepří. Aby dostál svému jménu, přijíždí „zachránit“ svoji milovanou dceru Emu (Simona Lewandowská), která rupla z anatomie, a to znamená jediné: vyhazov z medicíny!

Zatímco Ema v tátovi vidí záchranu, Čestmír Mázl těžkou konkurenci a Alena pořádný důvod k neklidu. Rytíř si totiž rozhodně žádné servítky brát nebude, a to ona moc dobře ví. A taky tuší, že dnešní návštěvou jejich setkávání, o které zrovna dvakrát nestojí, rozhodně nekončí… 

Ačkoliv Karel Rytíř nebude patřit k právě nejoblíbenějším, Miroslav Etzler si svoji úlohu nemůže vynachválit: „Je to ambiciózní a schopný lékař, který je hodně zahleděný do sebe, to se mi líbí, protože nerad ztvárňuju klasické kladné hrdiny. Tohle nebude úplně příjemný člověk, a to je fajn,“ libuje si v nové roli s tím, že sehrát lékaře si pokládá za čest. „Mám celoživotní obsesi, že mám rád lékaře. Hrát ho je pro mě závazek i vzácná možnost nahlédnout do toho jejich světa, který je mnoha lidem utajen. Kolikrát musí pracovat s lidmi, kteří jsou jim třeba nesympatičtí, že je vidí ve stádiu choroby, kdy nevypadají libě, zapáchají, mají bolesti, pláčou,“ netají se obdivem herec, který ovšem sám lékaře nevyhledává. „Můj otec zemřel na rakovinu, já se ale zdravotně vůbec nehlídám. U lékaře jsem třeba s chřipkou nebyl asi 20 let. Marně vzpomínám, jestli jsem někdy rušil natáčení nebo divadlo, asi ne. Ale ta doba přijde, kdy se nezvednu z postele,“ přemýšlí Etzler, „I jako pacient jsem špatný, bojím se, strašně. Já vidím jehlu a už se mi dělá mírně nevolno,“ přiznává bez okolků. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

22. 2. 2017 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.