Idol mnoha dívek a žen aktuálně pobývá v Česku. (Zdroj: Facebook ) 8x FOTO

Do střehu, dámy: Sexuální mašina z 50 odstínů Jamie Dornan točí v Praze!

Jak už jsme vás informovali, v Praze se natáčí historický film Anthropoid, který připomíná atentát na říšského protektora Reinharda Heydricha.

Obvykle velmi rušná Resslova ulice se o víkendu místo kolonami automobilů zaplnila herci v uniformách německých vojáků a českých četníků a vojenskou technikou. Před chrámem sv. Cyrila a Metoděje probíhaly závěrečné boje parašutistů.

Sobotní natáčení označil koproproducent snímku David Ondříček (46) vzhledem k účasti dvou stovek komparzistů za zatím nejnáročnější. Už jenom zisk povolení natáčet v Resslově ulici označil za zázrak. Na ulici se točily externí záběry, dramatické finální scény z krypty kostela pak vznikaly v barrandovských ateliérech.

Film se začal natáčet na konci července v lesích ve Vojenském újezdu v Brdech. V rekordních vedrech se točily zimní záběry, kdy parašutisté po seskoku na území protektorátu odjíždějí zmapovat situaci v Praze a připravují svou další činnost. Iluzi zimní krajiny pomohl vytvořit umělý sníh z celulózy.

„Režisér Sean Ellis je opravdu kultivovaný a líbí se mi, že film točí s obrovským respektem jak k události samotné, tak k filmu Atentát Jiřího Sequense. Některé klíčové záběry jsou dokonce velice podobné v Atentátu i v Anthropoidu. Ellis má snímek Atentát strašně rád, ale ten svůj film se snaží udělat tak, aby byl co nejvíce přístupný současnému divákovi,“ řekl Ondříček. Podle jeho názoru bude Ellisův snímek ještě autentičtější.

Sean Ellis (45) obsadil hlavní role parašutistů Kubiše a Gabčíka irskými herci Cillianem Murphym (39) a Jamiem Dornanem (33), hvězdou kasovního trháku Padesát odstínů šedi. Gabčíkovu partnerku hraje Aňa Geislerová (39). Partnerkou Jamieho Dornana je kanadská herečka Charlotte Le Bon (28).

Natáčení by mělo skončit první týden v září, premiéra filmu je plánována na květen.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 8. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.