Zpěvák Karel Gott posílá na sociální sítě povzbudivé zprávy. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Dobrá zpráva! Karel Gott vítězí nad rakovinou

Zpěvák Karel Gott (76) absolvoval v minulém týdnu na I. interní klinice 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze poslední, 6. chemoterapii. Na základě průběžných výsledků po onkologické léčbě nádorové onemocnění ustoupiloZa čtrnáct dní bude Karel Gott absolvovat ještě finální vyšetření, v rámci kterého se potvrdí, že onemocnění zcela vymizelo.

Zlatý slavík vyjádřil na facebookových stránkách poděkování týmu lékařů a sester za péči, kterou mu věnovali, a poděkoval všem, kdo zpěváka v nejtěžších chvílích podporovali.

„Rád bych poděkoval panu prof. Markovi Trněnému a celému jeho špičkovému týmu lékařů a sester, v čele se staniční sestrou Blankou Šilerovou, za naprosto profesionální a lidskou péči. Rovněž děkuji všem přátelům a příznivcům za povzbudivá přání, která mi po celou dobu mé nemoci velmi pomáhají. V příštích měsících mě čeká plánovaná a velmi důležitá rekonvalescence po náročné léčbě. Během následujících měsíců budu mít dost času přemýšlet a vymýšlet, čím bych mohl své příznivce ještě potěšit. Závěrem musím říci, že celou léčbu jsem zvládl díky velké podpoře mé rodiny, hlavně manželky Ivany.“ Váš Karel Gott 

Je vidět, že Karlu Gottovi dobré zprávy vlily život do žil, protože začíná přemýšlet, čím by potěšil fanoušky, kteří mu drželi a stále ještě drží palce.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 3. 2016 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.