(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Dobrodinský je aktivním venkovanem

Se Zdeňkem Izerem se před lety rozkmotřili a každý se vydal svou cestou. A zatímco prvně jmenovaného na obrazovkách občas vidíme, Marek Dobrodinský jakoby zmizel ze světa.

Tak doslova to není. Trošku jsem se stáhl, v Praze vystupuji pravda, sporadicky, ale rozhodně jsem svoje řemeslo nepověsil na hřebík. Hraju ovšem hlavně pro děti, máme šestičlenný divadelní soubor a přes léto vystupujeme na hradech a zámcích. Já navíc píšu scénáře, režíruju, samozřejmě i hraju a skládám muziku,“ pochlubil se Marek, kterého jsme zastihli výjimečně v hlavním městě, kde si v Divadle U hasičů „střihl“ spolu s Lídou Razímovou roli moderátora v premiérovém představení Možná přijde i Kristián, aneb cesta časem české zábavy.

To ovšem není z jeho pracovních činností všechno. Spolu s Lukášem Vaculíkem jezdí po venkově s talk show a jako bonbónek bere účinkování ve skupině Ricchi e Poveri Revival. „Jo a ještě se starám o chalupu nedaleko Nového Města nad Metují, kde žiji s manželkou, dvěma kozami a dvěma psy, aby to bylo úplné,“ dodal s úsměvem po představení Možná přijde i Kristián Marek Dobrodinský.

Spolu s ním se na scéně objevuje zpěvák Jiří Helekal, dvě písničky zpívá i Richard Adam, imitátorské umění předvádí Václav Faltus, nechybí Jaroslava Stránská, Spolek elegantních dam, kouzelník a řada dalších více či méně známých umělců.

Sledujte Aplausin též na www.twitter.com/aplausincz  a facebook.com  Aplausin.cz.

8. 4. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.