You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Herminapress.cz ) VIDEO

Dobrou noc s Aplausem ( Sia - Elastic Heart feat. Shia LaBeouf a Maddie Ziegler )

Maddie Ziegler je americká tanečnice, herečka a modelka. Narodila se 30 září roku 2002 rodičům Melisse a Kurtovi Zeigler v Pittsburghu ve americkém státě Pennsylvania. Meddie začala tančit ve dvou letech a postupně se dopracovala k jedné z nejuznávanějších dětských tanečnic.

Vystupovala v mnoha videoklipech ale její úplně největší úspěch je brilantní vystoupení v hudebním videoklipu zpěvačky Sia - Chandelier, který vyhrál cenu za nejlepší choreografii roku 2014 předávanou na MTV Video Music Awards.

Už v roce 2011 jí televizní stanice CBS obsadila do taneční reality show Live to Dance, ale nakonec byl pořad zrušen ještě před odvysíláním. V témže roku účinkovala po boku své matky a sestry v pořadu Lifetime's Dance Moms, který mapuje život matek, jejichž dcery tančí. Vyloženě hereckou roli získala ve filmu V těle boubelky, kde si zahrála mladou hlavní postavu filmu Deb Dobkinsovou.

Maddie má mladší sestru, se kterou účinkuje a také dva starší nevlastní bratry, kteří pocházejí z prvního manželství jejího otce. Ani Maddie se nevyhnula populárním filantropii a spolu s matkou a sestrou propagují Starlight Children's Foundation.

28. 2. 2015 00:47 Autor: red
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.