(Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Dočká se Sámer Issa také nějaké pecky od Jarka Šimka? Písnička pro krasavce z Muže roku Petra Pöschla vyšla fantasticky

Bavil se a lehce popíjel spolu se svou kamarádkou v music baru Infinity. Sámer Issa ovšem nepřišel jen za zábavou, ale hlavně jako podpora kamaráda a možná i nového pěveckého kolegy Petra Pöschla, který zde křtil svůj debutový klip k písničce Sexy taxi (klikni na odkaz).

„Jo, tenhle rapový klip je fajn. Uvidíme, jak mu to půjde dál. Jako finalista loňského ročníku soutěže Muž roku má určitě hodně modelingových akcí a skloubit to ještě se zpíváním nebude jednoduché, ale držím mu palce,“ nechal se slyšet Sámer. Když už se zmínil o Muži roku, zeptali jsme se, zda také neuvažuje o tom, zúčastnit se této chlapské soutěže? „Já a Muž roku? Raději ne, když se mrknu do zrcadla, raději zůstanu u zpěvu, i když, musím přiznat, jsem o tom před časem tak trochu přemýšlel. Dokonce jsem se pustil i do posilování, ale pak mi elán došel. Budu se fakt i do budoucna držet svého kopyta,“ s úsměvem vysvětlil Sámer Issa.

Muziku k novému klipu Petra Pöschla složil Jarek Šimek, který se s interpretem podělil i o text a navíc se spolu s organizátorem soutěže Muž roku, Davidem Novotným a herečkou Uršulou Klukovou stal kmotrem hudební novinky. Příjemné s užitečným spojila v baru Infinity i herečka Petra Pudová, která je rovněž kamarádkou „pěveckého“ novice.

„Přišli jsme s přítelem Ondřejem shlédnout avizovaný klip a také decentně oslavit mé dnešní třicetiny. Ale opravdu jen tak trochu. Jdeme ze studia, kde chystám svoje první album, takže žádné bujaré oslavy nebudou, protože je před námi ještě dost práce. Herectví teď tak trošku odsunu a letošní rok se více chci věnovat zpívání,“ prozradila Petra a přiťukla si s přítelem na zdraví i úspěch chystaného alba a samozřejmě i na zdar písničky Sexy taxi, podobně jako další hosté akce třeba Petr Vojnar, Petr Zvěřina, Kája Pavlíček, Genny Ciatti a další hosté.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

20. 4. 2017 21:37 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.