Tři nádherné nymfy, z nichž každá zobrazuje jednu konkrétní vůni. (Zdroj: Dermacol ) 5x FOTO

Dokonalé bohyně: Tři české krásky natáčely reklamu! Která ukázala kalhotky?

V nové kampani české kosmetické firmy se jako vodní bohyně objevují Miss World 2006 Taťána Kuchařová (27), Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová (18) a biatlonistka Gabriela Soukalová (25)

"S touhle značkou spolupracuji už několik let a naše spojení je velmi pozitivně vnímáno jak u nás, tak v zahraničí. Dokonce i mnoho mých kolegyň cizinek používá jejich výrobky, pochvaluje si spolupráci Táňa.

Modelky jsou před kamerou jako doma, ale co sportovkyně Gábina?

"Stát před kamerou po závodě je pro mě úplně přirozené, naopak natáčet reklamu, to je úplně něco jiného. Dokonce jsem cítila lehkou trému, protože jsem musela dělat věci úplně mimo mou profesi. Při natáčení jsem se ale cítila skvěle. Jediné, co mě překvapilo, bylo, jak dlouho se takový spot natáčí. Myslela jsem, že to během dopoledne zvládneme, ale nakonec jsme natáčeli celé dva dny," popsala své dojmy Soukalová.

Mírnou nervozitu kupodivu pociťovala i modelka Karolína Mališová.

"Je to pro mě velká čest, že si mě firma vybrala a postavila mě do své nové kampaně mezi takové profesionálky, tak jsem využila příležitosti a získávala od nich zkušenosti. Přiznám se, že jsem měla trochu obavy, ale snažila jsem se odvést profesionální výkon," svěřila se letošní Česká Miss Earth.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 7. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.