Kateřina Cajthamlová a Petr Čadek spolu budou tančit v sedmé řadě StarDance. (Zdroj: Facebook ) 5x FOTO

Doktorka Cajthamlová: Ke StarDance přistupuje vědecky, počítá centimetry v pase

Přísná a obávaná doktorka Kateřina Cajthamlová (53) z televizního pořadu Jste to, co jíte vždycky honila tlouštíky do pohybu. Teď se situace obrátila a paní doktorka se bude otáčet, tak jak bude profesionální tanečník  Petr Čadek (36) pískat.

Paní doktorka totiž přijala pozvání České televize a stala se další soutěžící sedmé řady StarDance. Z toho, že ji čekají hodiny a hodiny tvrdého tréninku, si Kateřina vrásky nedělá.

„Mě tanec strašně baví a představa, že dostanu od televize osmdesát individuálních lekcí s profesionálním tanečníkem, včetně šatů a bot, to je pro ženu naprosto nádherné,“ uvedla pro tisk Kateřina Cajthamlová.

Kateřina čeká od intenzivního pohybu i nějaké to kilo dolů. Má vypočítané, že v pase musí dát dolů šest centimetrů. I Petr Čadek měl z nové taneční partnerky radost, naučit Cajthamlovou tango bere jako výzvu.

„Paní doktorka má strach, že se nikdy v životě nenaučí tango. Beru to jako výzvu a těším se na to, že se mi to snad povede,“ řekl profesionální tanečník a manžel herečky Jitky Čvančarové. 

Kateřina Cajhamlová se tak přidala k Leoši Marešovi, Leoně Machálkové a Lukáši Pavláskovi, kteří to na parketu před televizními kamerami budou roztáčet.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 7. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.