Ordinace v Růžové zahradě 2 (Zdroj: TV Nova ) 4x FOTO

Doktoru Hanákovi půjde o život! První letošní Ordinace v růžové zahradě 2 začne pěkně zostra - přinese napětí i plný vagón humoru

Děsivá autonehoda, jedna svatba a také jedno úmrtí. Takový bude první letošní díl Ordinace v růžové zahradě 2. Divák dnes večer nestihne vydechnout. Dech se mu nepochybně zastaví při pohledu na kamioňačku Romanu Babákovou (Valérie Zawadská) ve svatebních šatech. V korzetových extravagantních svatebkách je rozhodně k nepřehlédnutí. 

„Ty šaty jsem si vybrala sama,“ prozradila Valérie Zawadská, zatímco ji kostymérky pomáhaly do korzetu. „Zajely jsme s naší kostýmní výtvarnicí do svatebního salonu, a zatímco ona šla pátrat do skladu, já jsem objevila štendr s nápisem Na prodej a našla tam tuhle nádheru,“ bavila se herečka během příprav natáčení při pohledu do zrcadla. Že se jí nikdo do výrazně nalíčených očí nepodívá, jí bylo jasné hned. 

„Samozřejmě. Když se postavím a všechno napěchuju tam, kam to patří, naskýtá se asi ohromující pohled do dekoltu nevěsty, ale tak to má být, nebo ne“ Smysl pro humor Valérii rozhodně neschází. 

Zato kolegům Radimovi Fialovi a Kláře Cibulkové při natáčení akční scény do prvního letošního dílu seriálu mrznul úsměv na rtech. V ní sehrál hlavní roli hořící vrak a dech beroucí dvoumetrové ohnivé plameny.

„Jo, bylo to napínavý obzvlášť ve chvíli, kdy se to nedařilo uhasit,” vzpomíná dnes už se smíchem na natáčení Radim Fiala, který v roli doktora Hanáka z hořícího auta vyprošťoval krásnou mladou herečku Štěpánku Fingerhutovou. Ta sice do Ordinace dnes večer nastoupí nevinně, ale ještě mu coby šílená pacientka Šárka pořádně zatopí 

První letošní díl Ordinace v růžové zahradě 2 uvidí diváci TV Nova už dnes ve 20:20!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 1. 2017 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.