(Zdroj: Herminapress.cz ) 38x FOTO

Dolinová: Herectví je nejisté povolání, proto absolvuji rekvalifikaci!

PRAHA – U kadeřnického křesla si počínala s grácií. Zvládala všechny úkony, které má zdatný „zkrášlovač“ hlavy umět a pod odborným vedením šéfa Hair Studia MJ Martina Žifčáka pozvolna viditelně spěje téměř k dokonalosti. Kdo? Herečka a zpěvačka Michaela D

„Herectví je povolání nejisté, a tak zde absolvuji rekvalifikaci. A musím konstatovat, že ráda a s chutí. Navíc dnes jsem přemluvila svou dlouholetou kamarádku a kolegyni Veroniku Jeníkovou, aby se stala mým prvním prubířským kamenem a ona na nabídku kývla. Je to tedy moje první hlava, do které jsem se pustila,“ se smíchem vysvětlila kadeřnice elévka Míša Dolinová.

Nutno dodat, že i Veronika byla s její snahou spokojena. „Nebrala jsem tenhle test jako dobrodružství. Vím, že Míša dokáže mnohé a proto jsem do křesla zasedla bez obav. I její zásluhou jsem objevila tenhle salon, tak proč jí za to nevyhovět,“ uvedla Jeníková, která se podrobila stříhání, melíru, mytí a foukání své čupřiny.

„Trošku zkrátit a učesat jsem potřebovala. Dneska to beru jako zkoušku, za týden jsem tu znovu, protože už v úterý proběhne v Tipsport aréně na Výstavišti slavnostní premiéra nové české komedie Bony a klid 2, v níž hraji, a která je volným pokračováním známé vekslácké balady z konce osmdesátých let. Takže na tu slávu se musím náležitě připravit i co se exteriéru týče,“ dodala Veronika Jeníková.

29. 5. 2014 22:53 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.