(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Dolinová s Kyklopem na dovolenou!

Je krásné, když se mají dva, tři lidé případně více rádo. V případě zpěváka a muzikanta kapely Blue Rocket a Maxim Turbulenc Kyklopa to platí do puntíku.

PRAHA – Na trénink před dovolenou do Autosalonu Dajbych si vzal nejen dvojčata Nikolku a Sandru a, jak jinak, i manželku, ale překvapivě také zpěvačku a herečku Míšu Dolinovou s dcerou Julinkou. Podle hesla: Bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic, početnou suitu „nalodil“ do Land Rovera, narval kufr dovolenkovými nezbytnostmia drobnými přískoky se snažil atraktivní přibližovadlo rozpohybovat.

„Trošku bych to poopravila. Byli jsme pozváni, abychom ještě před dovolenými otestovali, co tenhle automobil uveze a také co, díky naší početné výpravě, snese. Kyklop samozřejmě pojede se svou rodinou a já s manželem a dětmi. Vyrážíme do Chorvatska a tím moje, nebo vlastně naše, prázdniny skončí, i když se přesuneme na chalupu. Tam nás sice čeká také dovolená, ovšem už jen vyloženě pracovní,“ vysvětlila Míša Dolinová.

Také Kyklop s rodinkou zamíří do Chorvatska, ovšem jak zdůraznil, na úplně jiné místo, než kam zamíří Dolinová a spol., aby prý neupadl do řečí. „Jedeme k moři vyloženě vypnout a relaxovat. Žádné sporty a rychlé pohyby, ale opalování, povalování, koupání. A pak? Pak už jen práce. S Blue Rocket i „Maxíky“ objedeme řadu letních festivalů, takže o dalším volnu si nechám jenom zdát,“ uvedl Kyklop.

Vyzkoušet si, jak by jim slušel Juguár nebo Land Rover si přišla i stále populárnější dívčí skupina 5Angels. Žádná z jejích členek sice ještě nemá věk na řidičák, ale za test to prý stálo. A jejich prázdniny? „Budou i nebudou, jak se to vezme. Jedeme vystupovat na měsíc do Ameriky, pak máme v plánu pár domácích vystoupení, na chvilku vyjedeme i do Polska a jasnější obrysy dostává naše koncertování v blízké budoucnosti v Číně. Je toho hodně, ale pro nás jsou koncerty vlastně dovolenou, tak není co řešit,“ shodly se 5Angels

2. 7. 2014 09:03 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.