Agáta Prachařová, Jakub Prachař (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Doma bude boj! Spisovatelce Agátě bude konkurovat manžel

Nejen modelka Agáta Prachařová s knihou Agátina cesta k dokonalé postavě chce prorazit do světa spisovatelů. Literární sklony v sobě objevil i její manžel, herec Jakub Prachař.

„Je to tak. Přiznám se, že chystám dětskou knihu, pohádky pro malé čtenáře, kde hlavním hrdinou bude pan Hovínko. Je to taková postava, která má jednu nohu, jednu botu a krvavej meč a zažívá různá dobrodružství. Chtěl bych tou knihou navázat na sběratele českých pohádek. Uvažoval jsem, že by dílo vyšlo ještě letos, ale můj korektor je teď zaneprázdněn, takže to vidím s vydáním až na pozdější dobu, zřejmě konec příštího roku nebo vůbec,“ s vážně nevážnou tváří prozradil Jakub, který byl i kmotrem manželčiny knížky stejně jako jeho kamarád moderátor Libor Bouček. 

„Víte, také já bych se rád pustil do psaní. Ovšem pozor. Nechtěl bych vytvořit něco, co radí a poučuje jak si vylepšit postavu, zlepšit život, nastartovat kariéru. Takových knih je přehršle. Vážně uvažuji, že bych napsal pravý opak. Knihu o neřestech a o tom, co se nemá. To by bylo počteníčko. Myslím si, že by u čtenářů měla větší úspěch, než dobře míněné rady. Jo, rozbor tohoto tématu na trhu, myslím si, opravdu chybí,“ vysvětlil svůj literární záměr Libor Bouček.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 5. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.