(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Domácnost Terezy Kostkové se stala nedobytnou! Jakého domácího hlídače si pořídila?

Ve skleníku Fata Morgana Botanické zahrady hl. města Prahy se při vernisáži výstavy orchidejí probírala krásnými květy jedna z patronek těchto tropických rostlin herečka Tereza Kostková.

„Já osobně orchideje nepěstuji cíleně, ale doma je mívám, protože si je kupuju, i když momentálně nastala u nás trochu změna. S příchodem, nebo vlastně připlazením nového člena rodiny do našeho příbytku jsem musela upravit podmínky a kout bytu tepelně upravit. To víte krajta královská, kterou jsme si se synem Toníkem pořídili, potřebuje podmínky na které je zvyklá a teplota, která vyhovuje nám, jí prostě nesedí. Takže máme doma takový subtropickotropický koutek a v něm by se mohlo dařit i orchidejím. Takže ano, možná bych se do jejich pěstování pustit mohla.  Ještě to zkonzultuji a uvidím, to by se mi líbilo,“ s úsměvem vysvětlila Kostková.

Jak současně přiznala, teď ovšem je v centru její pozornosti - miláček krajta. Původně prý chtěla psa, po výměně názorů s Toníkem, ale vyhrál had. 

„Já mám zvířata ráda. Miluju třeba koně, ale toho bych domů nenakvartýrovala, ale ten pes, toho bych brala. Ne ale hned. Hada máme čerstvě a nic by se nemělo citově přebíjet. Až bude krajta zabydlená, můžeme uvažovat i o psím kamarádovi, teď jsou ale podobné úvahy hodně předčasné,“ dodala Kostková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 3. 2017 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.