Dominik Hašek a Martin Dejdar hrají ve stejném hokejovém mužstvu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Dominátor s Dejdarem dostali v hokeji na frak: To budete koukat od koho!

Pro herce Martina Dejdara (50) nezačala jen divadelní sezóna, ale i ta hokejová. Jako kapitán týmu HC Olymp, který letos slaví deset let od svého založení, se spolu s ostatními hráči střetl s družstvem Staré Kovárny, jemuž vévodili dva členové skupiny Tři sestry.

„Hokej bereme vážně. Před čtrnácti dny jsme byli na soustředění v Liberci a teď nás čekají utkání s nejrůznějšími soupeři. Dnes HC Stará Kovárna s kluky ze Tří sester. Musím přiznat, že tuhle kapelu mám rád, ovšem na ledě je šetřit nebudeme,“ uvedl Martin, jehož tým nastupuje tradičně v dresech, které připomínají spíše společenský oděv.

„Náš hokejový mundúr naznačuje, jací jsme hráči. Gentlemani, pro které je tvrdost v zápase nepatřičná. Hrajeme líbivý hokej. Ovšem jen do té doby, než proti nám soupeř vyrukuje s nedovolenými zákroky. To jde i u nás slušnost stranou a z gentlemanů se stávají bijci,“ dodal Dejdar, jehož tým ale prohrál 1 : 3.

„Měli jsme řadu šancí, ale nevyužili je. Navíc tým Kovárny měl skvělého brankáře, takže výsledek byl pro nás nepříznivý. Každý den není posvícení,“ zhodnotil výsledek legendární brankář Dominik Hašek (50), který však do zápasu nastoupil jako obránce. „Je to tak. S chytáním jsem skončil, teď nastupuji v obraně. A baví mě to,“ prozradil Dominátor.

Utkání sledoval s pivkem v ruce Lou Fanánek Hagen (49). „Vyhráli jsme, to je fajn, ale jinak mě sport moc nezajímá. Občas jsem mrknul na led, zaznamenal jsem, že se nám daří, a to mi stačilo. Znám lepší zábavu než se honit za pukem,“ vysvětlil frontman Tří sester.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 9. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.