Konečně vyšlo slunce. (Zdroj: Archiv Dominika Býmová ) 7x FOTO

Dominice Býmové ze seriálu Ohnivé kuře šlo na Madagaskaru o život! Příroda byla nemilosrdná!

Herečka ze seriálu Ohnivý kuře Dominika Býmová (30) na svou letošní dovolenou jen tak nezapomene. Stejně jako mnoho dalších krásek utekla před chmurným počasím v Česku a vyrazila vystavit své tělo slunečním paprskům. Ačkoli si odpočinek na pláži s drinkem v ruce tahle křehká brunetka po velkém pracovní vytížení vážně zaslouží, realita vypadala jinak.

Opalování na pláži si Dominika totiž moc neužila. S přítelem vyrazila objevovat krásy Madagaskaru, ale po příletu museli většinu dní zůstat ukrytí ve své chatce, jelikož je zasáhlo období cyklónu a vycházet ven bylo nejen nepříjemné, ale hlavně životu nebezpečné. Dominika si sice z celé dvoutýdenní dovolené užila jen dva slunné dny, ale i tak není žádná plačka a návštěvu Madagaskaru si užila: ,,Na dovolenou jsem se těšila už od léta, kdy jsem si sluníčka moc neužila kvůli dlouhým zkouškám v divadle. Ale přestože nám počasí tolik nepřálo, užili jsme si naši cestu krásně. Tolik nádherné přírody okolo jsem ještě neviděla. Během snídaně kolem nás lezli chameleoni a místní lidé byli tak milí,“ raduje se Dominika.

Ovšem cyklóny nebyly to jediné, co Dominiku potrápilo, místní mravenci mají vybraný vkus a místo drobečků po večeři se vrhli Býmové na spodní prádlo. „Nahoře v batohu, kde jsem měla i spodní prádlo, jsem položila svačinu pro přítele a těm mravencům stačilo, že prádlo bylo ovoněné od pečiva, aby se na to vrhli a rozebrali na nitky!“ směje se nyní Býmová, i když jí v tu chvíli do smíchu příliš nebylo. 

Hned po návratu nejen obnovila svůj šatník, ale rovnou se vrhla do práce, přímo z letiště jela na natáčení. Vidět ji můžete aktuálně nejen jako jeptišku muzikálu Sestra v akci, ale i jako Marianu v Molierově Lakomci Divadla na Perštýně, nebo na obrazovkách České televize.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

13. 2. 2018 09:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.