Dominik Hašek (Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Dominik Hašek vybrakoval regály s energetickými přípravky. Na co je potřebuje?

S nákupním košíkem se proplétal mezi regály a tu a tam něco do něj vhodil. Česká hokejová brankařská legenda, Dominik Hašek si v drogerii Rossmann nevybíral ani prášky na praní, ani kosmetiku, ale energetické přípravky.

„Původně jsem je chtěl poslat klukům, co teď hrají v Kanadě Světový pohár. Po fiasku s domácí reprezentací, kdy zcela propadli a prohráli i s Výběrem Evropy v prodloužení, by je možná potřebovali. Bohužel balík by jim asi došel před zápasem s USA pozdě, takže mi nezbude, než abych si na nich u televize při fandění pochutnal sám,“ s úsměvem vysvětlil Hašek. Do zmíněné drogerie dorazil ovšem především podpořit projekt 5 milionů pro dětský úsměv, což je charitativní kampaň pomáhající vážně nemocným a ohroženým dětem.

Svou nákupní porcí přispěla i herečka Jitka Čvančarová.

„Víte, já nakupování opravdu nemusím. Není to můj koníček, ovšem v tomhle případě jsem přišla ráda a jde-li o dobrou věc nemusí mě nikdo dvakrát přemlouvat,“ uvedla Jitka. Podobně aktivně si v prodejně počínala i její kolegyně Alice Bendová. Ta zase naopak prý nakupuje ráda.

„V drogerii nechám měsíčně zhruba pět tisíc, takže je-li nákup, jako tento dnešní, spojen s charitou, je to vlastně dvojnásobná radost. Účastním se téhle kampaně, kterou pořádá Rossmann společně s nadací Naše dítě a organizací Debra už po několikáté a určitě ji půjdu podpořit i v dalších letech. Je to vlastně spojení příjemného s užitečným,“ zafilosofovala Bendová a vrátila se zpět ke svému nákupu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 9. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.