Modelka Dominika Mesarošová ochutnala drahé šampaňské. (Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Dominika Mesarošová má ráda luxus. Čím se prsatá sexbomba rozmazluje?

Dominiku Mesarošovou (30) jsme potkali v pražském klubu na uvedení prémiové řady drahého šampaňského na český trh. Dominika nemohla chybět, protože zájem o luxusní zboží je u naší půvabné playmate očividný. Součástí akce byla přehlídka ve spodním prádle, Dominika ale zůstala oblečená.

„Byla jsem pozvaná, protože znám majitele podniku. Přehlídku dnes večer nejdu, protože by mi nebyli schopní zaplatit. Jsem strašně drahá, mám velké finanční nároky a dnes jen málokterý podnik to dá,“ smála se Mesarošová. Šampaňské, hlavně to dražší, má pochopitelně v oblibě.

„Miluju šampaňské, hlavně to jedno z nejdražších. Láhev stojí deset tisíc, ale já když už piju, chci top kvalitu. Jsem schopná pít i bohemku, ale jen demíčko, ne brut. Brut je na mě kyselý. Ale jsem spíš vinař, to se přiznám,“ vysvětluje Dominika. 

Sama si prý láhve bublinek pořizuje málokdy. „Většinou otvírám ty lahve, které dostanu. Vinotéku doma mám a většina lahví je darovaných. Že bych šla a koupila si, tak to ne, “ řekla Mesarošová s tím, že nejdražší šampaňské, které kdy pila bylo odhadem za padesát tisíc.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 12. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.