(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Dominiku Gottovou vrásky netrápí. Máma a táta je také dlouho neměli

Dominika Gottová (46) si po návratu do České republiky dává dohromady svůj nový život. A jako správná žena začala u kadeřníka. Polodlouhé vlasy nekvalitním odbarvením ztratily svůj lesk a hodně odrostly, proto se Dominika rozhodla pro regeneraci a vysněnou platinovou barvu za použití vlasové kosmetiky Framesi.

„Máma i táta měli tmavé vlasy a já jsem po nich tmavovlasá. Už jsem byla také odbarvená na hnědo, zrz, ale myslím, že blond se ke mně hodí nejvíc. A blondýny jsou žádané," smála se Dominika, ale hned rychle dodala, že nového partnera rozhodně nehledá, protože ještě nemá vyřešený minulý vztah.

Po dlouhých devatenácti letech života ve Finsku se Dominika Gottová rozhodla natrvalo přesídlit do Čech. A doma se jí líbí čím dál tím víc. „V Čechách je na rozdíl od Finska víc živo, je kam chodit. I lidé jsou usměvavější než ve Finsku. Těším se na léto, protože chladu už mám plné zuby. Momentálně hledám adekvátní bydlení v Praze, protože mám dvě zaměstnání a dojíždět je časově náročné. Pracuji v kavárně za barem, mám dvanáctihodinové směny 18 dní v měsíci a pak ještě pracuji v produkci rádia. Dneska mám zrovna volno, proto jsem si vyšla ke kadeřníkovi a na kosmetiku k mému známému kosmetikovi Pitymu. Pracuje s kosmetikou Alissa Beauty a ta mi dělá na pleť velice dobře. Maminka ani táta dlouho vrásky neměli, tak doufám, že budu po nich,“ uvedla Dominika Gottová, která svůj volný čas ráda tráví s přáteli u dobrého jídla, procházkou po Praze či doma sleduje zahraniční filmy.

Lidé v Čechách dceru Karla Gotta poznávají, zastavují ji na ulici, popřejí dobrý start do nového života či ještě dodatečně kondolují. „Je to od nich milé. Hodně mi to pomáhá. A hodně mi také pomáhají přátelé, které tady v Čechách mám,“ uvedla Dominika Gottová, kterou po celou dobu neopouštěl úsměv na tváři. Jak tvrdí, je optimista a bude už jen líp.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

20. 1. 2020 09:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.