Vašek Bárta a Lucka Bílá mazlení s kočičkami neodolali. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Dováděli se šelmami a takhle to dopadlo: Noida poškrábal tygr, Bílou kouslo lvíče!

Hvězdy muzikálu Carmen z karlínského divadla zavítaly do zooparku v Doksech, aby zde pokřtily mláďata bílých lvů, tygrů či bílého osla.

„Přijela jsem za kamarády a samozřejmě se i ráda zhostila role kmotry samičky bílého lva. Jmenuje se jako já v muzikálu, tedy Carmen. Všechno bylo v pohodě až do té chvíle, kdy se mi prcek začal v náručí ošívat. No, malinko mě kousl, nestojí to ani za řeč, ale až dospěje, raději se těmto kočkám obloukem vyhnu,“ svěřila se Lucie Bílá (49), která ovšem nebyla jedinou pokousanou zpěvačkou.

„Když jsem sem přijela, zaujal mě na první pohled takový milý oslík. Šla jsem se s ním skamarádit, pohladila ho, ovšem z milého zvířete se stal divoch, cvakl zuby a kousanec byl na světě. Osel prostě zůstane oslem,“ říká s úsměvem Dasha (34).

Vašek Noid Bárta (34) dopadl o něco lépe, toho jen lehce poškrábal tygřík. Muzikant kromě toho, že se stal kmotrem lvíčete jménem Leon, dorazil do zoo ještě s jedním záměrem.

„Nejsem tu jen coby příznivec fauny, ale i z důvodu mnohem důležitějšího. Ještě než se nám narodila Terezka, tak jsem jí slíbil, že než bude mít řidičák, opatřím jí k přesunům poníka. Tak jsem na obhlídce těchto čtyřnožců,“ vysvětloval muzikant, kterého na místě zaujaly i zebry, jejichž pořízení ale nakonec z praktických důvodů zamítl.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 8. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.