Ilona Csáková už se těší na dovolenou. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Dovolená v přepychu? Zírejte, kam se chystá Ilona Csáková s rodinou!

Po delší době se v Praze objevila zpěvačka Ilona Csáková (44), která žije spokojeně v domku v Brně s manželem Radkem Vonešem (43) a dvěma syny, pětiletým Danielem a dvouletým Dominikem.

Nyní se společně chystají na dovolenou, asi vás překvapí, že ji nestráví v luxusním hotelu se službami all inclusive, ideálně někde přímo na pláži, ale přebývat budou v přírodě v kempu.

„Jedeme obytným karavanem na vůbec první dovolenou jako celá rodina. Budeme kempovat u Jadranu, hrozně se na to těším. V životě luxus nepotřebuju, kempy jsou dnes natolik vybavené, že nám tam nic chybět nebude,“ míní zpěvačka.

To si jistě rodinka nenechá ujít příležitost ochutnat středomořskou kuchyni.

„Můj manžel miluje mořské plody, vařím to i doma. Ale stejně tak dělám králíka na smetaně a guláš. Děti zatím moc neexperimentují, třeba na na to přijdou časem. Nejraději jí těstoviny s kečupem, to jde s věkem,“ smála se Ilona, u níž si nešlo nevšimnout štíhlejší postavy.

"Trochu jsem zhubla, ještě to ale nejsou ty míry, co bývaly. Každopádně je to dřina. Miluju jídlo, přesto si nedávám ty dobroty, co mám tak ráda, a cvičím," prozradila nám svůj recept, jak dobře vypadat, Csáková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 7. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.