Davide Mattioli (Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Dovolenkový návrat z Tunisu se zpěvákovi Davidovi Mattiolimu nevydařil! Pomohla až policie!

Věčně dobře naladěnému zpěvákovi Davidu Mattiolimu také jednou zmrzl úsměv na rtech. Při návratu z dovolené  v Tunisu zůstali  s manželkou Lenkou autem „viset“ na silnici 80 kilometrů od domova. V nádrži nebyla ani kapka benzínu.

„To se mi stalo poprvé. Ironií bylo, že jsme zastavili u cedule, že nejbližší benzínka je 1,5 kilometru před námi. My jsme se ale s manželkou shodli, že benzínka, kterou jsme už míjeli, byla blíž. Šli jsme tedy směrem zpátky. Po hodině chůze jsme samozřejmě nic nenašli. Byla nám zima a mně začalo být i špatně. Trpím totiž vysokým tlakem. Vysvobodila nás až policie. Dovezla nás na benzínku, přesně na tu 1,5 km před námi, koupili jsme benzín do kanystru a vrátili se zpět. Díky policii vše dobře dopadlo,“ líčí podovolenkové drama Davide Mattiolli.

Tahle nepříjemnost ale nemohla zastínil krásné zážitky ze slunného Tunisu.

„Ten týden v Tunisu byl neuvěřitelný. Byli jsme pozvaní do Hotelu Abou Sofiane přímo od pana majitele Sofiana. Měl jsem tam v Clubu Destino koncert s kapelou Skaramoucha. Bylo to fantastické. Přes třista lidí, úžasná atmosféra. Koncert se protáhl až do rána,“ nadšeně vyprávěl Davide.

Zpěvák v Tunisu zpíval i vloni a místní si ho hodně oblíbili. Na další koncert, tentokrát v srpnu, ho pozval i pan Rauf, majitel Hotelu Soviva. Davide Mattioli opět pojede s manželkou Lenkou a vezmou sebou i malého synka.

„To je pravda. Do Tunisu se opět vracíme v srpnu. Tentokrát ale bereme sebou už i našeho malého Sebastiánka. Po tom se nám nyní hodně stýskalo,“ přiznala Lenka Mattioli. 

Davide i Lenka se ale shodli, že opouštět Tunis bylo pro ně velice těžké. Cítili se zde jako doma. Proto jsou rádi, že díky Cestovní kanceláři Best Reisen se mohou v srpnu vrátit zpět.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 4. 2017 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.