(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Drsňák Ondřej Vetchý se dal na romantiku! Do koho se zamiluje?

„S čerty sice nejsou žerty, ale čerta jsem nikdy dětem nedělal. Ani Mikuláše nebo anděla. To přenechám „odborníkům“. Pohádky, tak ty samozřejmě čtu, některé vyprávím a občas si i nějakou vymyslím. Jenže to asi není úplně ono, protože ony se pak smějí a nechtějí chrupat, takže semtam si vypomohu i nějakou pohádkou z cédéčka,“ vysvětlil své metody při uspávání potomků Ondřej Vetchý.

Jeho i celou povedenou partičku, která pracovala na filmu režiséra a scénáristy Rudolfa Havlíka Pohádky pro Emu, a která bude mít v kinech premiéru 3. listopadu, jsme zastihli na novinářské předváděčce zmíněné romantické komedie v Cinestar Anděl.

Jde o příběh zasazený do předvánoční Prahy, kde nechybí humor, je v něm i hodně lásky a ještě víc naděje. Naděje pro jednu malou, osmiletou holčičku.

„Pro mě, při rozhodování, zda na roli kývnu, je na prvním místě to, kdo film dělá, jestli s tím člověkem, nebo těmi lidmi kolem chci být. Scénář řeším až později. Pro mě je důležité, aby režisér byl partner a kamarád, abychom to spolu posunuli někam dál. A tentokrát před natáčením tohohle filmu nám bylo oběma jasné, že chceme spolu dělat a těšíme se na spolupráci. Já si myslím, že Pohádky pro Emu budou lidé akceptovat, a nejen u nás v Česku,“ řekl Vetchý.

Hrál v minulosti spíš chlapáky a jako chlapáka si ho možná lidé i zaškatulkovali. Teď najednou vzal Ondřej roli v romantické komedii.

„Víte, já na škatulky už dávno nevěřím. Člověk může hrát cokoli. Musí se ale do role položit, přemýšlet, co která postava potřebuje. Není ničím omezen, jen tím, jak vypadá. Do toho ostatního se musí vžít a vcítit. Ať je to drsňák nebo romantik,“ vysvětlil Ondřej Vetchý, jehož partnerku ve filmu hraje Aňa Geislerová, tu malou holku, o kterou především jde a které Vetchý mj. čte pohádky, Ema Švábenská a dále se představí i Vilma Cibulková, Anna Polívková, Jiří Dvořák a řada dalších.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 10. 2016 15:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.