Na filmový festival do Karlových Varů dorazila další hollywoodská hvězda. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Drsňák z Pulp Fiction se vrátil do Varů: Na festival dorazil s manželkou a synem

Americký herec Harvey Keitel (76), kterého zná široká veřejnost především jako představitele záporných postav z filmů Quentina Tarantina Pulp Fiction nebo Gauneři, dále také například z oscarového Piana, se ve čtvrtek po jedenácti letech vrátil do Karlových Varů.

V roce 2004 tady Keitel získal Křišťálový glóbus za přínos světové kinematografii. V lázeňském městě pobude do zítřka, kdy se zúčastní slavnostního závěrečného ceremoniálu.

Harveyho Keitela do Varů doprovodila manželka Daphna Kastner (54), která je rovněž herečkou, a desetiletý syn Roman. Před Grandhotelem Pupp je přivítal prezident filmového festivalu Jiří Bartoška (68). Na slavného herce čekaly i desítky fanoušků, jimž ochotně rozdával autogramy.

Na jubilejním ročníku herec představí snímek Paola Sorrentina Mládí. Film vypráví příběh dirigenta a skladatele v důchodu (Michael Caine), který se léčí ve švýcarském sanatoriu pod dohledem své dcery (Rachel Weisz). Zde spolu se starým přítelem (Harvey Keitel) bilancuje svůj život.

Keitel byl jednou z prvních zahraničních hvězd, která pro karlovarský festival natočila filmovou znělku, a to v roce 2008 v brooklynském baru.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 7. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.