(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Dva dny hrůzy Míši Noskové. Co se stalo?

Vypadá to, že Michaela Nosková právě nemá úplně nejlepší období. Rozešla se s německým fotografem Thomasem Lichtenwalterem a hned na to jí někdo rozbil okýnko u auta. Potom se zřejmě ozval stres a Míše se zablokoval krk!

Rozchod, stěhování, škoda na autě a zablokovaný krk. Někdo na to vše potřebuje roky, zpěvačka Michaela Nosková to zvládla za dva dny.

„Poslední dva dny jsou opravdu pecka. Někdo mi rozbil okýnko v autě, tak jsem s tím jela do servisu a dali mi úplně nové auto. Navíc je to lepší třída, takže si vlastně nemám na co stěžovat. Smála jsem se, že příště si to okýnko rozbiju sama,“ dodává Míša.

Zpěvačka vypadala po rozchodu překvapivě dobře. „S Thomasem jsme měli jet do Chorvatska. Tam bych měla být touhle dobou, ale vzhledem k okolnostem jsem to stornovala. Byl to vztah na dálku a neměli jsme čas se dostatečně vídat,“ vysvětlovala důvody rozchodu.

Potkali jsme ji v jednom nově otevřeném butiku, kde si neváhala jeden z modelů vyzkoušet. Léto bude mít zpěvačka nabité. „V červnu odlétám na měsíc studovat do New Yorku. Bude to něco podobného, co jsem si zažila minulý rok, na Broadwayi. Kurz bude končit certifikátem a velkým koncertem. Elinku s sebou neberu, mám studium od osmi do osmi, to bych nezvládala,“ krčí rameny Nosková.

„Naštěstí existuje Skype, bude u rodičů a u tatínka, bude mít babičkovský červenec. V srpnu ji ale vezmu k moři,“ dodává zpěvačka. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

11. 6. 2015 10:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.