You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 1x FOTO VIDEO

Dvakrát Rudolf Hrušínský ve filmu Michala Davida Decibely lásky

Nový romantický film s písničkami Michala Davida Decibely lásky se představuje divákům trailerem s prvními ukázkami. Do kin jej uvede společnost Falcon  již 11. února 2016.

Decibely lásky jsou příběhem tří generací, které prožívají své touhy, sny, naděje i zklamání, a přitom nepřestávají věřit na lásku, přátelství a lidské souznění. Okolnosti se mění, ale věčná touha milovat a být milován zůstává.

V Decibelech lásky se poprvé na filmovém plátně potkávají v rolích otce a syna skuteční otec a syn Rudolf Hrušínský ml. a  Rudolf Hrušínský nejml.

„Původně jsem uvažoval ještě o jiných hercích do role Kristiánova otce, ale pak mě napadlo, proč neobsadit oba Rudolfy Hrušínské. Mluvil jsem o tom s Rudolfem nejmladším, který řekl, že by si s tátou rád zahrál a otci se ta myšlenka taky líbí, takže to bylo jasné,“ říká režisér Halík.

„Já to vnímám především jako práci,“ říká Rudolf Hrušínský nejml. „Na place je táta prostě v první řadě herecký partner. Máme tam pár společných scén, ale hodně jsme točili každý zvlášť. Ale bylo příjemné, když jsme si v pauzách spolu mohli dát cigárko nebo kafe,“ vzpomíná na natáčení. 

V hlavních rolích se dále objeví Iva Janžurová, Alžběta Bartošová, Filip Cíl, Aneta Vrzalová,  Lucie Vondráčková, Petra Svoboda, Roman Vojtek,  Marika Šoposká a  česká fotbalová legenda Pavel Horváth.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 2. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.