(Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

DVD Vlk z Wall street - Matěj Ruppert s manželkou pracuje na dítěti, na festivaly ji ale brát nechce

Na parníku Vltava se konala party ke křtu DVD Vlk z Wall street. Křest provázel filmový fanoušek Matěj Ruppert, který na akci dorazil s manželkou. Ta mistifikovala změnou barvy a střihu vlasů. Z dlouhovlasé brunetky se stala krátkovlasá blondýna a Ruppert tak vypadal, že dorazil s milenkou.

„Ona původně blondýna byla, takže teď se jen vrací k původní barvě. A mě se to takhle líbí,“ říká zpěvák. Ten se svěřil, že s manželkou pracují na miminku, ale doma přes léto moc času trávit nebude.

„My muzikanti máme léto hodně pracovní, protože začínají festivaly. Víkendů v rodinném kruhu si moc neužijeme, jsem pořád na cestách. Mě to ale nevadí,“ směje se Ruppert.

„Nechci, aby to znělo blbě, jako že s ní nechci zažívat víkendové radovánky, ale já mám festivalovou atmosféru rád.“

V létě jim prý jako dovolená poslouží filmový festival v Karlových Varech a relax na chalupě na Šumavě.

Vlka z Wall street Ruppert hodnotí jako skvělý film a říká, že je nestoudnost, že režisér Scorsese ani Leonardo DiCaprio nedostali Oscara. Hlavní hrdina mu byl nesympatický.

„Ale to přece nevadí, je to film,“ říká a dodává, že jako hlavní hrdina se v životě nikdy necítil.

„Snažím se být poctivý a taky jsem nikdy nezkusil tvrdé drogy. Alkohol, občas marihuana, to ano. A mejdany jsou, ale zdaleka ne tak divoké, jako tam. Hlavně už jsem ženatý rocker, takže mám doslouženo,“ směje se.

Film pokřtila tříletá dcera Kateřiny Kristelové a ta ji na to také pečlivě oblékla v duchu Wall street, do šatiček Dolce Gabbana. A její dcera si na parníku hned našla nápadníka.

„Mám pocit, že co jsem si ji přivezla z Podolí, tak je v pubertě. Děsím se toho, jaké frajery si bude vodit domů. Bude z ní lamačka srdcí. Tady tenhle mladej přišel, začal ji balit a pózovat fotografům. Takhle to chodí,“ směje se Kateřina.

Divoké večírky po vzoru filmu prý Katka praktikuje jednou za dva týdny, když je dcera u táty.

„A drogy? Zkusila jsem leccos, ale strašně dlouho už nic, snad dvanáct let. V pubertě ano a jsem ráda, že toho naši moc nevědí,“ směje se.

Missky Smatanová a Kratochvílová práskly, že největší mejdany bývají po vyhlášení České Miss.

„Chodím se bavit tak jednou do měsíce a většinou tak do dvou do rána zůstávám. Ale pamatuju si, že z aterparty České Miss jsem odcházela snad v sedm ráno,“ směje se Smatanová, která je momentálně na antibiotikách, léčí angínu.

Kratochvílová říká, že pěkný večírek si umí udělat doma s přítelem.

„Nejvíc se mi líbí, když si můžeme zatancovat na verandě při svíčkách,“ říká Gábina.

19. 6. 2014 02:31 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.