(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Dvě těhulky Libuška Vojtková a Vlastina Svatková vybíraly zlaté šperky. Že by tip na dárek za narození potomka?

Hned dvě těhulky, tanečnice a herečka, se sešly ve zlatnictví JK Jitka Kudláčková Jewels, aby okoukly novou řadu sportovní kolekce šperků s názvem Tricolora. Šperky vyrobené z bílého, žlutého a červeného zlata jsou určeny zejména sportovním českým ženám, což obě ženy do puntíku splňují.

Tanečnice Libuška Vojtková se sice přiznala, že se dívala spíše do jiných vitrín, ale i tak jí Tricolora nadchla. „Vzhledem k tomu, že mám v červnu termín porodu, dívám se spíše na jiný typ šperků,“ smála se štěstím zářící Libuška, která čeká dalšího svého potomka se synem první české filmové Popelky Evy Hruškové, Zdeňkem Rohlíčkem.   

I herečka Vlastina Kounická Svátková čeká každým dnem radostnou událost. Takže jí otázka na téma, jak to má se sportem a šperky, pobavila. „Celých devět měsíců jsem se ani nehnula. Dnes je tady se mnou můj osobní trenér, který mi řekl, že my pěkně narostla stehna,“ smála se Svátková, která spolu s manželem vlastní zásnubní prsteny z dílny JK Jitka Kudláčková Jewels, které byly rovněž vyrobeny na zakázku. Známá herečka si totiž přála mít na prstenu otisk oblíbeného stromu borovice. 

Mezi obdivovatelkami zlaté krásy nechyběla Hana Kynychová, Kristina Kloubková, Daniela Šinkorová, Kateřina Neumannová, Mirka Topinková Knapková, Štěpánka Hilgertová a další.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

11. 4. 2017 09:51 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.