Hvězdy týmů Itálie a Československa v podání (zleva) Filipa Březiny, Jiřího Welsche a Zdeňka Piškuly. (Zdroj: BUC-FILM - Patrik Nguyen ) 14x FOTO

Dvoumetrový baskeťák Welch kouká na Zdeňka Piškulu a Filipa Březinu pěkně z výšky. Začalo natáčení filmu Zlatý podraz

V Průmyslovém paláci v Praze padla ve středu 3. ledna 2018 první klapka natáčení celovečerního filmu Zlatý podraz. Režie se ujal zkušený režisér Radim Špaček, za kamerou je Vladimír Smutný. Premiéra filmu 25. 10. 2018.  

O filmu: Hořkosladký příběh o vášnivé lásce, basketbalu a životě ve stínu politiky je připomenutím krásných vítězství i bolestivých proher, zmařených lásek i naděje, kterou přináší kamarádství. Film bude mít premiéru v říjnu 2018 a je chystán jako příspěvek k 100. výročí vzniku Československa.  

"Když se rozhlédnu kolem, vidím, že to je jeden z největších domácích filmů. Na výstavišti jsme postavili rozsáhlé dekorace, kde bude bezmála tisícovka komparsistů přihlížet mezinárodním výhrám basketbalové reprezentace Československa z období 1946 - 1951. Na jaře nás čekají ještě další náročné scény, kde už nebudeme na tribunách, ale ocitneme se například na sokolské demonstraci proti komunistickému režimu," říká renomovaný producent Jaroslav Bouček, jehož filmy získaly přes dvě desítky Českých lvů.  

V hlavních rolích:

Filip Březina, Zdeněk Piškula, Patricia Volny (Polsko) 

Dále hrají:  Jan Hartl, Ondřej Malý, Alena Mihulová, Stanislav Majer, Simona Lewandowská, Jiří Roskot, Josef Abrhám.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 1. 2018 11:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.