(Zdroj: Archiv Vojtech Dyk + B-Side Band ) 10x FOTO

Dyk míchá Velkého Dyka! Vojtěch Dyk a B-Side band podávají na turné divákům pití. Chcete vědět recepturu?

Zpěvák Vojtěch Dyk a kapela B-Side Band s bandleaderem Josefem Buchtou se vrátili na koncertní pódia v celé České republice. Nové turné má za sebou osm vyprodaných vystoupení a vstupuje do druhé poloviny. Kapelu a zpěváka čekají tři dubnové koncerty v Brně a především vrchol – pražský koncert 10. května v hale Forum v Karlíně. Pro tento koncert byl sál doplněn speciální tribunou, která nabídne 360 exkluzívních míst k sezení navíc. 

Koncerty přinášejí zcela nový repertoár složený z původních skladeb a nových aranží známých hitů. Největší ohlas na dosavadních koncertech sklidila například píseň Vihorlat nebo „slizotvarovitá disko píseň“ Hladím si své tělo. I sedící diváky pak doslova vybízí k tanci originální úprava světově úspěšné písně Justina Timberlakea Can´t Stop the Feeling. „Chtěli jsme, aby nálada všech koncertů byla uvolněná, jako když jdete s přáteli posedět do oblíbeného baru, a to se zatím na všech koncertech podařilo, lidé naše pozvání přijali se vším všudy, atmosféra je opravdu skvělá,“ říká Vojtěch Dyk.

V rámci programu pak divákům přímo v sále nabídne mimo jiné i ochutnávku dvou koktejlů, jejichž recepturu společně s kapelou osobně schválili. První se jmenuje Velkej Dyk. A jaké bylo zadání: „Velkej Dyk neměl být sladký jak cecek, ale velmi osvěžující, jako sprchování studenou vodou v parném létě na zahradě...barevný přirozeně a ne jak některý kolegové koktejlové, kterých se i bojíš napít... Ať si ten koktejl na nic nehraje a přitom je hravej...Ať má v sobě rock´n´roll a s ničím se nesere...Hawk,“ přál si zpěvák.

Druhý koktejl vznikl podle chuťových buněk kapely a jmenuje se B-Side. „Recepty na oba koktejly jsou veřejné, nicméně, před domácí výrobou je lepší zajít je ochutnat na některý z koncertů, protože k nim dostanete ještě dvouhodinovou porci skvělé muziky, která vznikla nově právě pro letošní turné,“ říká bandleader B-Side Bandu Josef Buchta. 

Turné Vojtěcha Dyka B-Side Bandu bude v letních měsících pokračovat na letních festivalech.

Koktejl VELKEJ DYK:  50 ml Chivas Regal 12 (blended scotch whisky), 20 ml citrónová šťáva (fresh), 2 barové lžičky pomerančové marmelády, 

10 ml medová voda v poměru 1:1, 10 (cca) hrst mátových lístků, 3 kapky Campari z kapátka  1

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 4. 2017 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.