(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Elegán Jan Kanyza pokřtil Věře Martinové CD

„Přes léto jsem měla hrozně moc ježdění, koncertů, teď vyšlo nové trojalbum Zlatá kolekce s názvem Jako dřív, takže toho bylo hodně a chtěla bych si chviličku odpočinout. Aktivně. Především budu muset doma trochu uklidit, přes léto nebyl čas se bytu věnovat, takže třeba umyju okna, vyměním letní oblečení za podzimní a zimní a tak. A na to se docela těším, protože, když si udělám pořádek ve věcech, tak si ho udělám i v sobě, a to mě baví,“ řekla před včerejším křtem zmíněného trojcédéčka Věra Martinová.

Jak prozradila vůbec nebylo jednoduché vybrat více než 60 jejích největších hitů z let 1986 – 2016.

„Sama si samozřejmě svoje desky doma nepouštím, takže jsem neměla potuchu, kolik přesně jsem jich nazpívala. Už to přibližně vím, těch písniček byl plus minus jednou tolik, docela slušná porce. No a k těm vybraným jsme přidali dvě úplné novinky s mou novou kapelou. Jmenují se Přistávám a Ofélie a ty nás nějak nakopli, chytli jsme slinu, takže jsme si řekli, že bychom mohli perspektivně dát dohromady další desku už plnou jen nových skladeb,“ vysvětlila zpěvačka.

Kmotrem 3CD Jako dřív, které mimochodem vychází ke třiceti letům sólové dráhy Věry Martinové, byl v prodejně Supraphonu herec Jan Kanyza. „Nemohl to být nikdo jiný. On je tím, koho si nesmírně vážím, protože jestli je někdo renesanční člověk, tak je to Honza Kanyza. A je to i můj dlouholetý kamarád. Nazpívali jsme spolu dva duety, z nichž jeden, Poslední rallye, je i na albu. Takže jsem ráda, že mi tuhle dnešní novinku pokřtil, popřál jí úspěch a poslal mezi lidi,“ dodala Věra Martinová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 10. 2016 17:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.