(Zdroj: Hard to Frame )

Elektroničtí Hard to Frame představí klip s foodblogerkami

Stále populárnější parta progresivních muzikantů i osobností Hard To Frame, která se i díky svému unikátnímu zvuku již druhým týdnem drží v TOP 10 hitparády Rádia 1, potěší své fanoušky prvním videoklipem.

Hard to Frame kombinující drum and bass, dubstep nebo breakbeat pokřtí v březnu svůj první videoklip. Z EP Out of Frame, které kapela vydala v prosinci 15’ na flash discích, byla pro klip vybrána píseň Everything Is Yellow. Nakoplý track, v němž rapper eFox řeší, zda má po vlastních zkušenostech smysl i nadále věřit v člověka, tak dostane i svou vizuální podobu. Atmosféru skladby dokresluje a umocňuje skvělá zpěvačka N, která v kombinaci s precizním živým doprovodem nenechá od poslechu chytlavého songu nikoho odtrhnout. Premiéra klipu se uskuteční ve středu 2.března ve 20:30 v klubu CROSS v Praze - Holešovicích. Hard to Frame vyjádřil podporu m.j. i Stanislav Zima (DJ a moderátor Rádia 1).

„Není zde moc part, které zvládají d’n’b naživo, tak určitě big up za odhodlání,” uvedl.  K němu se přidává i jeho kolegyně Babe LN. 

„Musím říct, že jste mě fakt překvapili, něco tak dobrého jsem neslyšela ani nepamatuju!” 

Hard To Frame na pódiu vystřídá Thom Herian se svým projektem.

 

A závěrem to nejdůležitější: před i během jejich setu budete mít možnost ochutnat speciální jednohubky od slečen z foodblogu Taste Actually v oblíbených kombinacích jednotlivých členů kapely! Vstup na akci je volný.

Poslechněte si, jak Hard to Frame šlape! 

 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 2. 2016 19:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.