(Zdroj: Herminapress.cz ) 29x FOTO

Eliška Bučková se sice rozešla s rybářem, ale udici miluje dál. Co chystá na příští léto?

Jak se stává tradicí modelka Eliška Bučková byla opět jednou z hvězd módní přehlídky nově otevřeného butiku Attrattivo v Praze na Smíchově. Přestože je předvádění nových trendů její hlavní náplní, nevyhýbá se ani jiným aktivitám.

„Je pravda, že mojí hlavní činností je modeling a po nějaké době jsem dnes opět na pražském molu. S touhle značkou spolupracuji něco přes rok, protože se mi její oblečení líbí. Jsem pracovně hodně vytížená, ale rozhodně si nestěžují. Mým relaxem je jen práce. Nedokážu se natáhnout na kanape a jen tak odpočívat. Musím pořád mít nějakou činnost a ta mě přináší radost. Je pravda, že občas si zacvičím, ale rozhodně to nepřeháním. Jako holka jsem dost sportovala a tělo, i když ho tolik nehoním třeba v posilovnách, si pamatuje, že jsem ho nenechala v klidu a teď si to samo přizpůsobuje,“ nechala se slyšet Eliška. 

Přestože se Eliška před nedávnem rozešla s populárním rybářem Jakubem Vágnerem, láska k rybaření přetrvává. „V zimě se ale rybařením nezaobírám. Na druhou stranu připravujeme už na příští rok rybářské tábory, na které se moc těším. Je to koníček, který mě hodně baví a budu ho provozovat určitě dál,“ dodala Bučková.

Na party k otevření nového obchodu se sešla, kromě Elišky, řada dalších známých tváří. Omrknout oblečení přišla i Bára Mottlová, která je momentálně single, nedávno se prý po vzájemné domluvě rozešla s přítelem, ale nesmutní a naopak si s chutí dorazí mezi kamarády omrknout novinky. Rodinku vyvedla na akci i Libuška Rohlíčková (Vojtková) nebo Petra Hapková. Ta, ač má termín porodu očekávané dcerky už za týden, si přišla prohlédnout modely, které by si prý případně mohla vzít na sebe, až bude drandit kočárkem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

29. 10. 2018 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.