(Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Eliška Bučková utíká před vdavkami. Kam?

Svatba je zatím v nedohlednu. Česká Miss 2008, modelka a zpěvačka Eliška Bučková je totiž pořád bez chlapa, takže do kostela může vyrazit zatím pouze na jeho prohlídku. Na náladě jí to ale pranic neubírá. Až to přijde, tak to bude. Je prý tedy taková nevěsta na útěku, což ji ovšem z rovnováhy nevyvádí.

Nevyvádí, ale vyvádět může. Za chvilku začnou prázdniny a co s nimi, když není nikdo v dohledu. „To je fakt, že prázdniny se kvapem blíží, pracovní povinnosti končí, ovšem že bych smutnila sama někde v koutku, to opravdu nehrozí. Mám hodně kamarádů, s nimiž jsme se domluvili, že vyrazíme na nějaký čas po Čechách na ryby,“ překvapila svým programem Eliška.

Většina lidí, kteří ji alespoň trochu znají, by určitě neuhodla, že trpí rybářskou vášní a český rybník je pro ni atraktivnější než mořské pláže. „No, je to pravda. I u nás doma je nádherně. A to rybaření? Líbí se mi atmosféra kolem rybolovu a navíc v partě lidí, které mám ráda. Já samozřejmě s prutem a žížalami zápolit nebudu, ale beru s sebou kytaru, takže budu hrát a předpokládám, že si s přáteli společně i zazpíváme,“ doplnila modelka a pěnice.

Rybky zřejmě budou štěstím bez sebe, když jim bude někdo na břehu preludovat stejně jako lovci, kteří při Eliščině produkci zřejmě nechytnou ani čudlu. „Nebudu hrát u vody, ale večer u táboráku, a pak se chystám i na roli kuchařky. V kotlíku či na rožni budu připravovat pochoutky z toho, co kamarádi z řeky vyloví,“ dodala Eliška Bučková s tím, že si možná střihne i malý mořský relax, ale směr svého cestovatelského plánu zatím neřeší.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

7. 6. 2015 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.