(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Emanuele Ridi: Kvedlačku mění za „soudcovský talár“

Kuchtík známý z televizních pořadů S Italem v kuchyni a Léto s Italem a také šéf luxusní pražské restaurace Emanuele Ridi se vrací opět na obrazovku. Tentokrát na TV Nova do pořadu Nejlíp vaří moje máma!, který se poprvé objeví na obrazovce 23. května před Televizními novinami.

„Je to tak a moc se těším. Jde o nový formát zábavné soutěžní show o vaření, kde se utkají dvojice složené z rodičů a jejich dospělých dětí. Pozor, ale vařit budou mlaďoši a dospělí se zhostí role poradců a instruktorů. Mě ovšem u sporáku neuvidíte. Kvedlačku, pánev, troubu a jiné kuchařské nezbytnosti jsem vyměnil nadneseně za soudcovský talár a budu nesmlouvaným a neúplatným porotcem,“ vysvětlil s úsměvem Emanuele.

Zatím je natočeno a připraveno deset padesátiminutových dílů a chystají se další, takže Ridi už na vlastní chuťové pohárky poznal, jak jsou první soutěžící v kuchařském řemesle zdatní.

„Zdatní jsou, některé jejich recepty si někdy s chutí sám vyzkouším. Jsou i pro mě nové. Na druhou stranu musím přiznat, že jsem se setkal i s opakem, kdy jsem byl rád, že nemusím celý výtvor soutěžících spořádat celý, ale jen ho ochutnat. Víc ale neprozradím. Myslím si, že se diváci budou určitě bavit,“ dodal Emanuele Ridi, s nímž bude v pořadu spolupracovat coby moderátor další světem protřelý kuchař Jaro Žídek a režisérem soutěže je Matěj Liška.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

13. 5. 2015 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.