You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 2x FOTO VIDEO

Emma Smetana představuje videoklip k singlu No Fire. Režíroval ho její partner Jordan Haj

Rok poté, co Emma Smetana vydala svoji první desku What I´ve Done, uvádí svůj nový videoklip k písni No Fire. Nazpívala ji se svým partnerem Jordanem Hajem, který se ujal režie klipu. Kvůli natáčení odjeli v únoru čerství rodiče i se svou dcerou Lennon na týden do Londýna.

„Když jsme skládali písničky na moji první desku, Jordan najednou přišel s refrénem, který mi chtěl předzpívat. Zařval do mikrofonu: My love, are we doing the best we can, a mělo to takovou sílu, že už jsem to po něm nechtěla přezpívávat. Tak vznikla naše jediná společná píseň,“ říká k písni No Fire Emma Smetana.

Videoklip k písni, který Jordan Haj režíroval, vznikl během týdenního pobytu v Londýně. „Nejstabilnějším členem našeho týmu byla naše tehdy dvouměsíční dcera Lennon. Všechno to pozorovala a vytrvale nás rozveselovala, i když pršelo a padaly kroupy,“ prozrazuje Emma Smetana. Britskou metropoli si Jordan s Emmou vybrali pro jeho nezaměnitelnou kosmopolitní atmosféru. „Chtěli jsme co nejvíc exteriérů a hereckých akcí, které znázorní emoční rozmanitost ve vztahu dvou lidí,“ říká Jordan Haj, který už loni zrežíroval také Emmin klip k písni Velvet Dress. 

„Tehdy jsme se se spolutvůrcem Givinarem Křížem rozhodli pro velkou stylizaci, Velvet Dress vypadá jako bollywoodský western z konce šedesátých let. Tentokrát jsme to chtěli mít naopak maximálně současné. Taky jsme udělali něco, co jsme v Čechách zatím asi neviděli – zkombinovali jsme barevné a černobílé záběry, což je docela riskantní, a rozdělili tak klip do dvou rovin. Z každé jde úplně jiná energie. V postprodukci jsme využili různé postupy, které mě zaujaly například v posledních klipech Weeknda nebo Franka Oceana, inspiroval jsem se hodně i současnými světovými módními kampaněmi,“ popisuje Jordan Haj. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 4. 2017 18:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.