(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Emma Smetana: Prodejci makali, až se z nich kouřilo. Kdo byl nejlepší?

Oproti loňskému letnímu charitativnímu bazaru, který pořádá Emma Smetana, letošní výtěžek narostl o zhruba o čtyřicet tisíc na téměř čtvrt milionu korun. Ty poputují na Nadaci Nova, kde se rozdělí na prospěšné projekty.

Moderátorka Emma Smetana pořádala svůj tradiční dobročinný bazar. Snaha a zaujetí pro dobrou věc ze všech téměř čtyřiceti „dodavatelů“ zboží i prodejců po celé odpoledne i večer v Hudebním divadle Karlín jen čišela.

„Je to paráda a jsem velice spokojená. A to nejen s tím, kolik se vybralo, ale hlavně, že se do téhle akce zapojili noví prodejci z řad známých osobností. Jejich účast nebyla rozhodně jen pasivní, naopak. Všichni za pultíky makali, až se z nich kouřilo. A valná většina z nich přinesla i množství věcí, které se snažila prodat, aby konto, z kterého podpoříme charitativní akce, utěšeně narůstalo,“ uvedla Emma Smetana, která zapojila i svého přítele Jordana Haje.

„Není to rekvalifikace, ale beru to jako potřebnou a přitom zajímavou práci. Někdy v budoucnu, když třeba nebudu mít do čeho píchnout, se změním na prodejce módních novinek. Dost mě to bavilo,“ přiznal s úsměvem Jordan a u stánku s obuví nejen vychvaloval zboží, ale i pomáhal dámám s výběrem a zkoušením botek.

Plný elánu byl i David Kraus. „Přinesl jsem něco svršků a spodků a teď je pustím do světa. Jsou to většinou dámské kousky, které jsem objevil ať už u sebe, nebo v rodinném kruhu a za chvilku budou k mání,“ vysvětlil David.

Úsměvy za prodejním pultíkem nešetřila Iva Pazderková při nabízení kvalitního ošacení ze svého bohatého šatníku, Dana Morávková přinesla do „frcu“ fungl nové kabelky, Eva Josefíková stihla nejen prodávat, ale i okukovat zboží kolegyň, a když zjistila, že je v nabídce i kosmetika a především parfémy, věnovala chvíli času i nasávání jejich vůní. Výřečností se zaskvěl prodejce Jaro Slávik, o něco méně hlučně nabízel svou atraktivní zimní bundu s teplou vložkou Hynek Čermák.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

9. 6. 2015 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.