Miroslav Etzler má letošní prázdniny hlavně pracovní. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Etzler prozradil své cestovatelské plány: Víme, kam vyrazí na dovolenou!

Herec Miroslav Etzler (50) má léto natolik nabité prací, že bude rád, když si vyšetří pár volných dnů. O Mirkovi je známo, že má v oblibě horolezectví, tudíž volno hodlá strávit aktivně v Adršpašských skalách.

"Víte, divadelní sezóna skončila, ale já mám bohužel, nebo spíše bohudík, celé prázdniny pracovní. V současné době točím film, který se jmenuje Dvojníci, a hned potom od začátku srpna začínáme natáčet velký třináctidílný kriminální seriál pro Českou televizi s názvem Rapl, který navazuje na Cirkus Bukowsky," líčí vytížený herec.

"Když si to sečtu, z mých prázdnin toho moc nezbyde. Ale to, co zůstane, když budu optimista, tak to budou čtyři, maximálně šest dnů, a ty strávím v Adršpašských skalách jako ‚lezec‘,“ prozradil své plány Etzler.

Že mu nezbyde čas na dovolenou u moře, ho nikterak netrápí. „Po Evropě už nejezdím, byl jsem párkrát v Karibiku, a ten mě už také neláká, je příliš turistický,“ dodal Miroslav s tím, že si zamiloval Asii.

"Tam je to, jako by se zastavil čas. Ti lidé jsou tam sice velice chudí, mnohdy zoufalí, ale pořád se smějí. A to se mi moc líbí, a proto tam rád někdy, snad v dohlednu, zase zavítám,“ zasnil se Mirek Etzler.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 7. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.