Tanečnice a herečka Radka Pavlovčinová chodí s Janem Mikou již přes rok. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Etzlerova exmilenka Pavlovčinová: Milence už tajit nemusí!

Tanečnice a herečka z primáckého seriálu Cesty domů Radka Pavlovčinová (26) se po skandálním románku s hercem Miroslavem Etzlerem (50) tak trochu stáhla z veřejného života.

Teď je o Pavlovčinové zase slyšet, dokonce do společnosti začíná vodit svého přítele Jana Miku (24). Říká, že nová známost je to pouze pro média, protože spolu už jsou prý něco přes rok.

„Honza je dělá break dance, hip hop style. Je členem skupiny Pentifull Crew. Takže jsme se seznámili v rámci tance,“ uvádí vše na pravou míru Pavlovčinová. Neplánuje tedy tancující páreček spolu něco podniknout i po pracovní stránce?

„Ještě nevíme, ale ptají se nás na to všichni, tak něco vymyslíme,“ směje se Mika, který také vystupuje pod jménem Honza Pentifull a patří ke špičce tanečníků brake dance na české i mezinárodní scéně.

A co to, že Radka s Honzou vyrazili do kina, místo toho, aby byli někde u moře

„Zatím máme spoustu práce a na společnou dovolenou není čas. A do kina chodíme často. Jsme fandové sci-fi. Občas koukáme na filmy i doma. Po náročném dni, kdy se vracíme domů strašně vyčerpaní, je to výborný relax,“ vysvětlovala  Radka, proč si zrovna vybrali film Ant-Man, který zřejmě splňuje jejich požadavky na příjemně strávený večer.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 7. 2015 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.