Kamila Nývltová, Eva Burešová, Václav Noid Bárta (Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Eva Burešová se „připlížila“ i se zlomenou nohou. Obětavci Nývltová a Bárta ji padnout nenechali

Parník Vltava zažil včera pořádný mejdan. Hudební divadlo Karlín a jeho protagonisté si tu dali dostaveníčko před zahájením sezony. A byla to akce vydařená. Hrálo se, zpívalo, ale i popíjela kvalitní moravská vína. Na palubu se nalodil nejen živý orchestr, ale i zpěváci a herci zmíněného kulturního stánku, aby představili početným divákům na náplavce to nejlepší za deset let od rekonstrukce divadla. A nejen to. V předpremiéře představili i kostýmy z připravovaného muzikálu Bonnie and Clyde, který bude mít premiéru 13. a 14. října.

„Nemohla jsem nedorazit. Před třemi týdny jsem sklouzla a na světě byl problém. Ještě další tři týdny budu muset nosit tuhle „ozdobu“ ovšem nebýt tady jsem si vůbec nepřipustila“ uvedla Eva Burešová, která se doplížila na loď se sádrou na noze, berlemi, ale úsměvem ve tváři.

„Měním vodu ve víno,“ vysvětlil Bohouš Josef, který si ve zmíněném muzikálu zahraje roli kazatele. „Je to jedna z mých předností. Doufám, že mi tahle schopnost vydrží i v soukromí,“ dodal s úsměvem zpěvák, jemuž jeho nový „oděv“ velice slušel.

A jelikož proměny vody ve víno byly zřejmě nelehkou činností, další sklenky si už nechal nalévat raději od odborníka z bohaté moravské nabídky. Stejně činili i ostatní účastníci lodního zájezdu. Na palubě parníku se totiž sešla téměř kompletní parta umělců, která v karlínském divadle vystupuje. Přišel Vašek Noid Bárta s manželkou a maminkou, Jiří Korn, Martin Písařík, Jitka Schneiderová, Ivana Andrlová, Bohouš Josef s přítelkyní, Kamila Nývltová, Markéta Procházková, Dita Hořínková s manželem a syny Filipem a Viktorem a řada dalších známých i méně známých osobností, třeba i bratr Lucie Bílé, Karel Zaňák s partnerkou a potomkem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

22. 8. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.