(Zdroj: TV Prima ) 12x FOTO VIDEO

Eva Burešová z Modrého kódu: Na porod ve výtahu jsem se těšila

Herečka Eva Burešová ani ne po roce od narození syna Nathaniela zažije další porod. Jako zdravotní sestra Petra Horvátová se v oblíbeném seriálu televize Prima Modrý kód rozhodla z finančních důvodů stát se náhradní matkou. Porod Petry ale nebyl bez komplikací, ve chvíli, kdy jí začaly porodní bolesti, byla společně s doktorem Prokopem Hlinkou zaseklá ve výtahu.

„Docela se na porod ve výtahu těším, bude to dobrodružství,“ prozradila Eva Burešová těsně před natáčením scény a dodala, že narození jejího vlastního syna naštěstí proběhlo zcela bez komplikací v krnovské porodnici. Pro mladou herečku šlo tak po necelém roce o další porod, tentokrát ale jen hraný. „Chvíli jsem si říkala, že by se mi líbilo porodit v autě, kterým jsme tehdy do porodnice jeli, ale nakonec jsem byla ráda, že se to stihlo až tam. Nechtěla bych rodit bez odborného zázemí,“ nastínila okolnosti vlastního porodu.V krnovské porodnici měla Eva pokoj jen sama pro sebe, mohla tak mít u sebe i maminku, která jí pomáhala zvyknout si na novou situaci. Trochu tím suplovala Evina partnera, který byl v té době na turné a první dny s miminkem si užít nemohl.

Její seriálová kolegyně Sabina Laurinová sice před kamerou dítě na svět nepřivedla, ale s úsměvem vzpomíná na jeden ze svých vlastních porodů. „Myslela jsem si, že jsem se zbláznila, protože když jsem porodila, otevřely se dveře, ve kterých v bílých pláštích stáli Honza Hrušínský s Ivanem Trojanem. Říkala jsem si, že jsem asi mrtvá a někde jinde. Naštěstí se to hned vysvětlilo. Zrovna tam totiž točili film Želary a dozvěděli se, že jsem tam, a přišli mně tak pozdravit,“ směje se herečka i po letech.

Sledujte Modrý kód každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

16. 4. 2018 13:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.