You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 16x FOTO VIDEO

Eva Josefíková na vlastní kůži zkusila nástrahy vesmíru! Jak to snášela?

„Missky“ to mívají, až na výjimky, v životě o něco jednodušší. Když soutěž vyhrají, točí se kolem nich svět a nabídka stíhá nabídku. O tom ví své i herečka Eva Josefíková.

„To je fakt. Já tuhle soutěž vyhrála, samozřejmě jako herečka v chystaném sitcomu Kosmo, který uvede Česká televize na podzim, a jako jednu z odměn jsem se stala účastnicí výpravy do vesmíru. A byla to paráda. Natáčení jsme si všichni neskutečně užívali, vtip střídá vtip a určitě se budou bavit i diváci. A co bylo z natáčení nejnáročnější? Asi scény ve stavu beztíže. Lítali jsme prostorem upevněni na lankách a dát dohromady koordinaci pohybů a texty rolí bylo fakt náročné a stálo dost sil. Mluvit a létat není vůbec jednoduché. Kdyby mi náhodou někdo nabídl reálnou možnost vyletět si do kosmu kategoricky bych řekla ne. Další stav beztíže si ráda nechám ujít a navíc bych se asi i bála,“ s úsměvem vysvětlila Josefíková, s níž v sitcomu hrají i Jana Plodková, Václav Kopta, Martin Mišička, Martin Dejdar a mnozí další.

Kromě Kosma se na obrazovkách objeví tři velké seriály, detektivní Rapl, historická sága Já, Mattoni a druhá řada oblíbeného Doktora Martina. Chystají se i další „dobrodružství“ Marty a Věry a hitem by se mohla stát podzimní novinka, seriál plný skečů - Nádraží, jehož protagonisty jsou Ondřej Sokol, Martin Finger, Igor Chmela, Michal Suchánek a Richard Genzer. 

Jak známo po prázdninách odstartuje také další ročník StarDance, do vysílání je připravena řada dokumentů, pořadů pro děti, přenosů, filmů atd. atd. Podle ředitele ČT by podzim na obrazovkách měl být atraktivní a divák si z bohaté nabídky bude mít z čeho vybírat.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 8. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.