Eva Pilarová slaví 55. výročí své pěvecké kariéry. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Eva Pilarová prozradila, že mluvila s Karlem Gottem: Víme, co zpěvačce řekl!

Velký sál Lucerny se včera velice dobře bavil, po Brně si tu dala dostaveníčko se svými příznivci královna swingu Eva Pilarová (76), která slaví 55 let na scéně. Na galakoncertu zazněly nejznámější písně z jejího repertoáru od šedesátých let do současnosti.

Prozpěvovalo se na jevišti i v hledišti a diváci nešetřili potleskem. Jeden z těch největších patřil i Karlu Gottovi (76), který měl být na koncertě hvězdným hostem, ale jak už nejen všichni jeho fanoušci vědí, Mistr momentálně leží po operaci v nemocnici.

„Musím se s vámi podělit o příjemnou zprávu. Mluvila jsem s Karlovou manželkou Ivanou a ta mi pak předala k telefonu Karla. Řekl mi, je mi líto, že nemohu být osobně na tvém koncertě a omlouvám se. Zdravím tebe i všechny v sále. A pak ještě dodal jednu zásadní věc. Nevěř, Evičko, všemu, co se píše nebo co někdo vydává za zaručené zprávy. Žádná operace srdce se nekonala, žádné problémy s chlopní jsem neměl. Jsem po operaci po náhlé břišní příhodě a zotavuji se. Tak mu teď všichni do nemocnice pošleme symbolický dárek,“ uvedla Eva Pilarová a zazpívala Gottovu písničku Je nebezpečné dotýkat se hvězd.

Zpěvačce přišli popřát a pogratulovat i její kolegové. Tak třeba skladbu Oliver Twist si zazpívala s kapelou Wohnout, Montiho čardáš si střihla s Vojtou Dykem a hit Tam za vodou v rákosí s Matějem Ruppertem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 10. 2015 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.