You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na videoklip Justin Biebera What Do You Mean? (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Evropským hudebním cenám MTV kraloval zpěvák Justin Bieber, odnesl si pět cen!

Evropským hudebním cenám MTV EMA (Europe Music Awards) v neděli večer dominoval kanadský zpěvák Justin Bieber (21), který proměnil pět ze šesti nominací, mimo jiné získal ocenění pro nejlepšího zpěváka.

Davy jásajících fanynek Justin potěšil svým vystoupením, kdy zazpíval svůj hit What Do You Mean? Popová hvězda si odnesla cenu i za nejlepší spolupráci na písni Where Are U Now? s DJ Skrillexem a Diplem.

Po třech letech vyjde Bieberovi 13. listopadu nové album nazvané Purpose. Ve stejný den spatří světlo světa i nová deska kapely One Direction Made in the A.M. Tento boy band zvítězil v kategorii Nejlepší pop, kluci se však udílení evropských cen televize MTV nezúčastnili.

Slavných hudebníků na slavnostním ceremoniálu v italském Miláně chybělo více. Byla mezi nimi například zpěvačka Taylor Swift, která obdržela cenu za nejlepší píseň Bad Blood, či Rihanna, jež vyhrála nejlepší zpěvačku.

Diváky ale zabavila britská zpěvačka Ellie Goulding nebo italský tenorista Andrea Bocelli, který vystoupil se svou známou písní Time to Say Goodbye, za což si vysloužil obrovský potlesk.

Udílení cen se odehrává každý rok v jiném evropské městě a vítěze vybírají fanoušci z celého kontinentu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 10. 2015 14:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.