Zpěvačka Ewa Farna se změnila v obchodnici. (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Ewa Farna je tvrdá obchodnice. Nedala své spodky zadarmo!

Čtvrtý ročník charitativního bazaru na podporu Nadace Nova v Hudebním divadle Karlín je minulostí. Na dobročinné účely se vybralo kolem tři sta tisíc korun, takže hlavní organizátorka bazaru Emma Smetana (27) byla spokojena.

„Byl to docela náročný den, ale paráda. Nabídka byla tradičně bohatá, oděvy, knížky, cédéčka a třeba i víno nebo špekáčky. I jejich mlsáním se mohlo prospět naší charitě,“ nechala se slyšet Emma a po celodenní práci si odběhla jeden buřtík vlastnoručně nad táboráček opéct. Za prodejními pultíky se vystřídala během celého odpoledne řada známých tváří. Tak třeba Ewa Farna (22) nejen nabízela zboží, ale přinesla do „frcu“ i své svršky a spodky. 

„Je to tak. Mám tu některé trošku starší odění, v němž jsem třeba vystupovala na koncertech, ale i pár skoro nových věcí. Rozhodně ale ne žádný brak. A práce prodavačky se mi líbí, jen je někdy trošku těžké se s kupujícími dohodnout na ceně. Nechci rozhodně žádné horentní částky, ale přeci jen jde o to, abychom nesbírali pro potřebné nějaké peníze, tak zase nemíním dávat kvalitu za babku,“ vysvětlila Ewa.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 12. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.