Ivana Jirešová a Eliška Bučková vyrazily do Amazonie nafotit kalendář. (Zdroj: produkce expedice Amazonie ) 9x FOTO

Expedice Amazonie skončila. Kam chodily Eliška Bučková a Ivana Jirešová v pralese na toaletu?

Expedice Amazonie je zdárně u konce a modelka Eliška Bučková (26) s herečkou Ivanou Jirešovou (38) jsou zpátky v Praze. V Casinu Bonver tak mohl být slavnostně pokřtěn diář, který tam s nimi nafotil Jakub Ludvík. A fotografie jsou to vskutku odvážné, Ludvík říká, že chtěl jít do extrému. Na jedné fotce Eliška dokonce odhalila celé ňadro! Holky se shodly, že výlet, na kterém jim byl průvodcem Jakub Vágner, byl velkým zážitkem.

„Nejkrásnější na tom byla ta svoboda. Bez hodinek, telefonu, diáře a bez civilizace. Doporučovala bych to každému, úžasně vás to zregeneruje! Telefon jsem nechala v Praze! Každý večer jsme si sedli a povídali jsme si,“ vyprávěla Eliška Bučková, pro kterou bylo největším zážitkem focení s velkou rybou, kterou vlastníma rukama ulovila. „Jako jediná jsem skočila do vody mezi piraně. To bylo v euforii, podařilo se mi ulovit stotřicetikilovou arapainu. Hupsla jsem za ní a chtěla jsem si ji pohladit,“ usmívá se Eliška.

Líčila a žehlička na vlasy jí vůbec nechyběla. „Já make-up a žehličku na vlasy v normálním životě úplně nevyžaduju, vy mě znáte jen z těch společenských akcí. Tam jsme se kvůli focení líčily také, ale jen lehce a to už jsem se těšila, až to dám zase dolů. Ono to tam do té přírody nepatří.“

S hygienou v pralese se musely vypořádat po svém. Eliška si třeba myla uprostřed laguny, předkloněná z lodě. Ivaně Jirešové zase připadlo zvláštní chodit na záchod s asistencí Jakuba Vágnera, pochopitelně z bezpečnostních důvodů.

„Jakub nám zařídil krásnou toitoiku z palmového listí. Měla jsem pocit, že tím, že se mi chce na záchod, Jakuba obtěžuju,“ přiznala Ivana, když se ale dozvěděla, že poblíž zrovna sežrala anakonda tři lidi, bylo po ostychu. Také říká, že nejvíc jí chyběl pohyb. 

„Nikam jsme moc nechodili pěšky, všude lodí. Vynahrazovala jsem si to tím, že jsem lezla po stromech,“ práskla na sebe dobrodružka Jirešová. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 12. 2015 12:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.