You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Koukněte se na český trailer k německé komedii Fakjů pane učiteli 2. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Fakjů pane učiteli se vrací: Druhý díl bláznivé školní komedie nás vezme do Thajska

Být úspěšným lupičem vyžaduje mít pevné nervy. A když jste k tomu i učitelem na střední, potřebujete nervy jako špagáty a vražednou bezohlednost. A přesně díky tomu u školní tabule uspěl bývalý zločinec Zeki Müller (Elyas M'Barek) v bláznivé školní komedii Fakjů pane učiteli.

A nyní je všemi milovaný kantor Zeki Müller zpět. K jeho smůle jej v pedagogické kariéře čekají i zásadní nepříjemnosti – ranní vstávání a drzí studenti. Díky kontaktům z minulosti přijde ke kradeným diamantům, které ukryje do plyšového medvídka. Jenže jeho potrhlá kolegyně Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurth) plyšáka bezelstně věnuje dětské charitě v Thajsku.

Souhrou náhod ředitelka školy zoufale shání učitele, který by jel se studenty na školní výlet do zahraničí. Chce, aby Goethovo gymnázium předčilo svého namyšleného konkurenta – Schillerovo gymnázium. Zeki se této příležitosti chytí, vidí v tom totiž šanci, jak získat diamanty z Asie zpátky.

Spolu se členy kroužku ekologie, mezi nimiž echybí exot Etienne, který z 11 % trpí Aspergerovým syndromem, a parta grázlíků, odcestuje do chudé rybářské vesnice v Thajsku. Jak Zeki, který je pořád jednou nohou v podsvětí a druhou ve sborovně, skončí?

Středoškolská komedie Fakjů pane učiteli 2, kterou opět natočil německý scenárista a režisér tureckého původu Bora Dağtekin (36), vstupuje do českých kin 29. října 2015.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 10. 2015 18:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.