(Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Fantom opery Radim Schwab je připraven na otcovství. Chybí partnerka!

Divadelní a muzikálový herec a zpěvák Radim Schwab (38), žije bez lásky a sám. A to již téměř rok. Vzhledem k tomu, že se Radim chlubí téměř dvěma metry a nepřehlédnutelným charizma, je to až neuvěřitelné. „Láska přijde, když ji nejméně čekáš“, říká s úsměvem a vírou v lepší zítřky. S expřítelkyní Klárou byl při tom celých pět let. „Byla to velká přitažlivost a velká Itálie! Stále jsme se rozcházeli a scházeli…“, naznačuje důvod definitivního rozpadu.

Jako klasický rak se ale začíná zabývat myšlenkami na rodinu. A fakt, že je momentálně sám ho neznepokojuje. Pro své děti ale chce klidné a láskyplné prostředí: „Věřím na velkou lásku, na takovou, která je na celý život. Nedávno jsem zrovna viděl babičku s dědečkem, kteří se vedli za ruce a šli na romantickou procházku k Vltavě. Dnes už si umím představit, že mám doma děti. Dřív jsem na ně neměl trpělivost, ale dnes si vydržím hrát se synovcem a s jeho bagrem a baví mě to a je to pro mne relax,“ přiznává s úsměvem. Partnerku ale nehledá. „Mám teď tolik práce, že na nic jiného nemám čas. A věřím, že správná žena se objeví v pravou chvíli!“

V poslední době zažil Radim i smutné chvíle. „Zemřela mi babička Ladislava Fajtová(88). Měla úžasně silný hlas, ale zpívala vždy jen v prádelně,“ smutně se usmívá při vzpomínce na ženu, po níž zřejmě podědil svůj hlasový fond. „Stesk teď řeším prací, do které jsem se ještě víc zabral. Začínám s koncertním turné Mr. Muzikál 2017, kde zpívám nejoblíbenější písně ze všech známých muzikálů a 25. března hraji v divadle Semafor, Mistero Buffo,one man show. Je to úžasné představení od italského autora Daria Fo, držitele Nobelovy ceny za literaturu,“ mluví nadšeně o tom, co v současné době přináší jeho srdci největší potěšení.
 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

13. 3. 2017 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.