(Zdroj: Herminapress.cz) 5x FOTO

Fantom Schwab míří do Brna a chystá překvapení. Co prováděl v Praze a Kolíně?

Nejvyšší zpěvák a český Fantom opery Radim Schwab (39) už má za sebou dva koncerty ze svého vánočního turné. V neděli okouzlil ve zlatém saku publikum v Praze, v úterý zvedl ze sedadel vyprodané hlediště v Kolíně. A nyní jej čekají poslední dvě zastávky – v sobotu 9. 12. 2017 v Brně (Sál Břetislava Bakaly) a 16. 12. 2017 v Ostravě (Kulturní dům města Ostravy).

Na každý z koncertů si pro své fanoušky připravil překvapení. „Žádný koncert nebude stejný, všude vás čeká překvapení, máte se na co těšit,“ prozradil zpěvák známý svým smyslem pro humor.

V Praze na jeviště vyrazil ve zlatém saku a žertoval, že vypadá, jako vánoční stromeček, v Kolíně si v zákulisí zahrál na čerta. A co čeká fanoušky v Brně? „To nemůžu prozradit, ale bude to něco, co jinde nezažili,“ prohlásil tajuplně Radim. Na každém koncertu je k dostání i jeho nové CD Grazioso a kalendář na rok 2018.

A co by si on sám přál pod stromeček? „Jako kluk jsem chtěl autíčko a vždycky tam byly ponožky. A teď jsem rád za ty ponožky,“ smál se zpěvák. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

6. 12. 2017 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín