(Zdroj: Archiv Radim Schwab/Herminapress.cz ) 13x FOTO

Fantom Schwab v zajetí Ostraváků: Diváci jej drželi na jevišti!

Dvojnásobné ovace vstoje, bouřlivý potlesk, kdy diváci nechtějí zpěváka pustit z jeviště. Po konci i po přídavku. Takovou atmosféru se dnes povede vytvořit jen málokomu. Český Fantom Opery a nejvyšší český zpěvák Radim Schwab (38) to ale při prvomájovém koncertu v Ostravě dokázal! Nadšení diváků nebralo konce. Radim tam víc než úspěšně zahájil své jarní turné Mr. Muzikál 2017.

„V Ostravě jsem měl koncert poprvé a byl jsem nadšený. Publikum bylo naprosto fantastický,“ svěřil zpěvák, který se sem pro velký úspěch hodlá vrátit v prosinci s vánočním koncertem. V prvomájovém koncertu zazněly ty nejznámější hity nejen z The Phantom of the Opera, ale i z řady dalších muzikálů, jako jsou West Side Story, Cabaret, Jekyll a Hyde nebo Notre Dame de Paris. Nechyběl ani známý hit Thriller, v němž Radim zdatně šlapal Michaelu Jacksonovi na paty, anebo prvomájový blok. Kromě tajemníka ÚVKSČ a pionýrů tak na jeviště přišel i Stalin a přitancovala matrjoška. O tom, že šlo o dobrou volbu, svědčí nadšené reakce diváků.

„Byl skvělý, je jeden z našich nejlepších zpěváků,“ komentovala to nadšená divačka. „Překvapilo mě i to, jak dobře tancuje,“ dodala. Druhá půlka koncertu je totiž plná skvělých choreografií Petry Parvoničové. 

Radim Schwab se svou koncertní šňůrou pokračuje již ve čtvrtek 4. 5. 2017 v Kolíně a 24. 5. se představí v Praze. V Brně pak na 11. 5. chystá koncert s názvem Barvy lásky, a to v Červeném kostele. Všude zbývá již jen pár vstupenek, koncerty budou brzy beznadějně vyprodané. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 5. 2017 00:15 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.